664-023-047 biuro@mikacardetailing.pl

Aplikacja Quick Detailera

Mało, kto wie, ale produkty typu Quick Detailer powstały specjalnie dla osób, które często wyjeżdżają na pokazy, zloty czy przeróżnego typu wydarzenia swoimi pojazdami. Głównym problemem tych osób było jak przejechać  300km i przyjechać na zlot pięknie błyszczącym się autem? Z odpowiedzią przyszli producenci kosmetyków. Dzięki wprowadzeniu syntetycznego wosku problem ten przestał istnieć. Wystarczyło umyć samochód na myjni przed wjazdem na wydarzenie i zaaplikować produkt na lakier. Tylko jak go aplikować na auto?

Co potrzebujemy:

•Minimum 2-4szt. mikrofibry o gramaturze powyżej 300gm
•Produkt typu Quick Detailer

1

Prace rozpoczynamy od dokładnego umycia auta wcześniej! Jeżeli jesteś w trasie to skorzystaj z myjni bezdotykowej, lecz pamiętaj, że tylko ręczne mycie jest gwarancją czystego samochodu.

2

Kolejnym krokiem jest aplikacja Quick Detailera, którą można dokonać na dwa sposoby w zależności od jego producenta. Na mokro lub sucho. Czym różnią się te procesy? Trwałością samego produktu na lakierze. Produkt nałożony na sucho jest w stanie wytrzymać dłużej lecz zaaplikowany na mokry lakier zastępuje suszenie lakieru. Wybór należy do Was 

3

W obydwóch przypadkach nakładamy produkt na mikrofibrę i rozprowadzamy po lakierze. Po nałożeniu go na element docieramy produkt.

4

Nie zapomnij aby finalnie sprawdzić po zrobieniu całego pojazdu czy nie pozostał ci gdzieś niedotarty produkt!

Pamiętajcie, że! Nie myj samochodu w słońcu, znajdź kawałek cienia lub zadaszenia. Nie aplikuj nic na rozgrzane felgi czy karoserię. Nie pozwól zastygnąć żadnej chemii na karoserii czy felgach. Wszystkie niezbędne produkty możecie zakupić w naszym sklepie. Natomiast jeżeli nie macie czasu na rutynową pielęgnacje swojego samochodu zostaw to nam. Umów dogodne terminy z nami w kalendarzu, a my wykonamy resztę.

Masz Pytania?
Skontaktuj się z nami.

Adres

Czyżowice 44-321
ul. Wiejska 15

Telefon

664-023-047

email

biuro@mikacardetailing.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek/Piątek: 9.00 do 17.00
Dostosujemy godziny spotkań do indywidualnych potrzeb klienta.

Zamknij menu