664-023-047 biuro@mikacardetailing.pl

Folia Ochronna

Folia Ochronna jest jedną z najlepszych możliwych opcji zabezpieczeń lakieru, zwaną inaczej laminowaniem lakieru. Tylko ona gwarantuje nam ochronę lakieru przed głębokimi rysami, odpryskami, piaskowaniem, ptasimi odchodami, płowieniem lakieru, rozpuszczalnikami, chemią, jednocześnie podbija kolor i głębię lakieru. Do tego folia posiada zdolności do samoregeneracji, czyli zlewania się mikro i średnich rys pod wpływem wysokiej temperatury.

Korzyści:

Folie ochronne są bardzo grube (ok 150 mik), a zarazem nie zauważalne dla oka. Grubość folii powoduje, że ciężko jest ją przebić np. kluczem.
W ofercie również znajdą Państwo folię ochronną matową oraz ściemniającą do stylizacji i zarazem ochrony reflektorów. Każda z foli da nam ochronę przed promieniami UV i agresywną chemią, ale co najważniejsze zabezpieczy nasz lakier przed odpryskami jak i grubymi rysami.

Folie Ochronne są odpowiednie dla samochodów nowych lub używanych, lecz nie posiadających żadnych odprysków lub głębokich rys, bądź po zabiegu renowacji lakieru. 

OPCJE ZABEZPIECZEŃ FOLIĄ OCHRONNĄ

PAKIET BASIC

PAKIET MEDIUM

PAKIET PREMIUM

ZABEZPIECZNIE MAŁYCH ELEMENTÓW

Wnęki pod klamkami

Parapet Bagażnika

Pionowe krawędzie drzwi

Słupki B- Piano Black

Progi wewnętrzne

Usługa pakietowa zawiera

Mycie Detailingowe
Oczyszczenie wnęk i zakamarków karoserii
Dekontaminacja chemiczna lakieru
Glinkowanie
Mycie właściwe na dwa wiadra rękawicami z owczej wełny
Suszenie powietrzem
Odkurzanie wnętrza
Oczyszczanie mechaniczne lakieru
Aplikacja Folii

Poznaj wszystkie usługi naszego studia

Zamknij menu