664-023-047 biuro@mikacardetailing.pl

Jak dbać o auto po nałożeniu powłoki ochronnej​

Otrzymujesz auto zabezpieczone powłoką ceramiczną i zapomniałeś lub zgubiłeś nasz zestaw odnośnie jak zajmować się autem i co jest najważniejsze przez pierwsze 14 dni? 

Specjalnie dla was stworzyliśmy krótki poradnik w celu przypomnienia co jest najważniejsze dla powłoki w jej pierwszych dniach.

24 h

Dwadzieścia cztery godziny to czas, w którym następuje wiązanie się powłoki z lakierem. Po minięciu tego czasu posiada ona swoje podstawowe właściwości ochronne oraz hydrofobowe. Jednakże nie jest jeszcze ona całkowicie utwardzona i nie spełnia ona 100% ochrony przed chemikaliami. Ten czas to moment gdy samochód pozostaje w Studiu MIKA CAR DETAILING dla twojej wygody.

14 dni

Jest to bardzo ważny okres dla powłoki. Podczas, którego dochodzi  do pełnego powiązania się powłoki ceramicznej z powierzchnią lakieru. W tym czasie odparowują wszystkie nośniki, a sama powłoka utwardza się by, osiągnąć swoje pełne możliwości. W tym okresie rekomendujemy by samochód nie był narażony na dużą wilgotność i w miarę możliwości był oszczędzany. W procesie wiązania pomaga słońce i watr, które przyśpieszają jej proces wiązania się z lakierem i utwardzenie. 

Uwaga!
W okresie pierwszych 14 dni zalecamy, abyś bieżącą pielęgnacje samochodu powierzył specjalistą

Masz Pytania?
Skontaktuj się z nami.

Adres

Czyżowice 44-321
ul. Wiejska 15

Telefon

664-023-047

email

biuro@mikacardetailing.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek/Piątek: 9.00 do 17.00
Dostosujemy godziny spotkań do indywidualnych potrzeb klienta.

Zamknij menu