664-023-047 biuro@mikacardetailing.pl

Mycie Szyb

Z pozoru łatwe zadanie, jednak często może być one wymagające. Jak umyć szybę tak by nie było żadnej smugi. Niestety stare metody jak papier czy gazeta nie wchodzą w grę. Ponieważ pamiętajcie, że szyba jak lakier także ulega zarysowaniu. Jeżeli będziemy ją traktować szorstką powierzchnią to z pewnością po czasie zauważycie zniszczenia powstałe przez zły sposób dbania. Idealnym przykładem jest czołowa szyba i ślad pracy przedniej wycieraczki na niej. Jest on spowodowany unoszącymi się drobinkami piasku, które wpadają pod gumę wycieraczki i rozpoczynają tarcie, zły płyn do spryskiwaczy również niszczy szybę. Jak uniknąć tego typu uszkodzeń? Magiczna wycieraczka, którą założymy Wam w Studiu MIKA CAR DETAILING znacznie spowolni proces starzenia się szyby. Jednak jak dbać o szybę na co dzień?

Mikrofibra typu Wafel
Mikrofibra typu glass 
Specjalistyczny środek do mycia szyb 

1

Prace rozpoczynamy od naniesienia środku na mikrofibrę typu wafel. 

2

Po zwilżeniu mikrofibry produktem rozprowadzamy go po szybie ścierając brud. 

3

Po rozprowadzaniu wycieramy szybę gładką mikrofibrą do połysku. Pamiętajcie o narożnikach szyb i o tym by w trakcie mycia również opuścić szyby boczne by móc dojść do jej samych końców. 

4

Na koniec sprawdzamy pod kątem czy nie pozostały nam smugi. W przypadku ich wystąpienia polerujemy dane miejsce lub powtarzamy proces.

Pamiętajcie, że! Nie myj samochodu w słońcu, znajdź kawałek cienia lub zadaszenia. Nie aplikuj nic na rozgrzane felgi czy karoserię. Nie pozwól zastygnąć żadnej chemii na karoserii czy felgach. Wszystkie niezbędne produkty możecie zakupić w naszym sklepie. Natomiast jeżeli nie macie czasu na rutynową pielęgnacje swojego samochodu zostaw to nam. Umów dogodne terminy z nami w kalendarzu, a my wykonamy resztę.

Masz Pytania?
Skontaktuj się z nami.

Adres

Czyżowice 44-321
ul. Wiejska 15

Telefon

664-023-047

email

biuro@mikacardetailing.pl

Godziny otwarcia

Poniedziałek/Piątek: 8.00 do 16.00
Dostosujemy godziny spotkań do indywidualnych potrzeb klienta.

Zamknij menu