664-023-047 biuro@mikacardetailing.pl

Powłoka Ceramiczna

Skuteczną metodą zabezpieczenia lakieru jest aplikacja powłoki ceramicznej, która w trwały sposób łączy się z lakierem lekko go nadbudowując w przeciwieństwie do wosków. Jest to niewidzialna tarcza, która dzięki swoim właściwością nadaje szklistości i głębi  lakieru. Dodatkowo powłoki najwyższej klasy chronią go przed mikro zarysowaniami. Powłoka daje efekt hydrofobowości lakieru czyli odpychania wody tym samym spowalniając efekt przywierania brudu. Powłoka ułatwia codzienną pielęgnację pojazdu dając ochronę lakier na lata. 

Korzyści:

Powłoki Ceramiczne są jednym z wielu możliwych zabezpieczeń lakieru, felg, szyb czy tworzyw nielakierowanych.. W czasach dyktowanych norm na skład powłok lakierniczych przez Unię Europejską lakiery stały się bardziej „miękkie i podatne na zarysowania”. Sugerujemy natychmiastowe zabezpieczanie nowych samochodów od razu po lub jeszcze przed wyjazdem z salonu. Zabezpieczenie lakieru powłoką powoduje utworzenie warstwy ochronnej, która chroni nasz lakier przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, jego wyblaknięciu czy też ułatwiają jego pielęgnację dzięki hydrofobowości lakieru. Znacznym atutem powłoki ceramicznej jest podbicie głębi lakieru i nadanie mu szklistości. Dzięki czemu lakier zyskuje nowy image. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane powłoki z 2,3 lub 5 letnią gwarancją, ale także powłoki polimerowe. Zabezpieczenie samochód powłoką ceramiczną nie powoduje utraty gwarancji producenta w przypadku nowego auta.  Zabezpieczenie swojego samochodu to idealny sposób na ułatwienie jego pielęgnacji oraz zachowanie go w jak najlepszej doskonałym stanie na długi czas.  Powłoki ceramiczne są odpowiednie dla samochodów nowych i używanych, które przed zabezpieczeniem zostały poddane renowacji lakieru, ale również dla łodzi, jachtu, motocykla czy helikoptera i samolotu. 

Dodatkowo zabezpieczyć można felgi, co znacznie ułatwia ich bieżącą pielęgnację pozostawiając o wiele dłużej w dobrej kondycji. 
Szyby poddane hydrofobizacji znacznie poprawiają widoczność podczas jazdy w złych warunkach atmosferycznych i odprowadzają wodę już od prędkości 50 km/h. 
Zabezpieczenie tworzyw/ plastików daje nam ochronę przez promieniami UV co hamuje w znacznym stopniu ich wyblaknięcie. 

Zabezpieczenie lakieru Powłoką Ceramiczną

Zabezpieczenie na okres 2 lat
od 1000 zł netto*

Zabezpieczenie na okres 3 lat
od 1700 zł netto*

Zabezpieczenie na okres 5 lat
od 2600 zł netto*

*Podane ceny dotyczą aplikacji powłoki na lakier. Należy doliczyć koszt przygotowania lakieru. 

Dodatki

                                                                                                                          Felgi  od 300 zł komplet (nowe)
                                                                                                                        Szyby od 220 zł komplet (nowe)
                                                                                                   Tworzywa (zależne od ilości tworzyw do zabezpieczenia, nowe) 

Poznaj wszystkie usługi naszego studia

Zamknij menu