664-023-047 biuro@mikacardetailing.pl

Premium Wash

Codzienna pielęgnacja pojazdu jest problemem? Poszukujesz kompetentnej firmy, która zajmie się twoim samochodem, klasykiem czy youngtimerem kompleksowo z największa starannością i dbałością o twój lakier? Nasze studio świadczy stałym klientom możliwość cyklicznego mycia  ich pojazdów.

Korzyści:

Jeżeli jesteś osobą, która ceni swój czas, a samochód to Twoja wizytówka, lubisz gdy samochód jest czysty, albo posiadasz egzemplarz pojazdu, który ma wzrastać na cenie czy też po prostu chcesz oddać samochód w ręce profesjonalistów to ta usługa jest stworzona dla Ciebie i Twojego pojazdu. Po wykonaniu dowolnej usługi w studiu MIKA CAR DETAILING dołączysz do elitarnego klubu naszych klientów przez co zyskasz możliwość pozostawienia nam swojego samochodu w opiece. Razem z tobą ustalimy odpowiednie dni i częstotliwość kolejnych zabiegów np. mycia twego pojazdu. Dzięki naszej elastyczności jesteśmy w stanie również świadczyć Ci usługę door to door- usług polegająca na odviorze pojazdu przez nas lub lawetę spod wyznaczonego wcześniej miejsca, przewiezienie go do studia na zabiegi, wykonanie zabiegów i odstawienie auta tą samą wczęsniej wybraną metodą pod wskazane miejsce.  W momencie, gdy Ty odpoczywasz lub pracujesz czy poświęcasz swój czas na inne przyjemności, my zadbamy o Twój pojazd i gdy skończymy odstawimy go w  wyznaczone przez ciebie miejsce. Dlatego też nie czekaj umów się na wizytę w naszym studiu w celu zapisania się do naszego harmonogramu.
Prowadzisz firmę i potrzebujesz obsługi floty zapytaj Nas o usługi mobilne, które również mamy w ofercie. Wtedy pracujemy dla Ciebie, u Ciebie. Wszystko jest ustalane wcześniej. Zapytaj o taką usługę. 


Pielęgnacja Premium Wash

od 250 zł

*Zabiegi ustalane są z właścicielem indywidualnie i tak też są wyceniane.

Usługa zawiera

Mycie aktywna pianą
Mycie właściwe na dwa wiadra rękawicami z owczej wełny 
Mycie wnęk oraz profili drzwiowych
Czyszczenie uszczelek drzwiowych
Mycie szczelin i zakamarków karoserii
Mycie nadkoli, opon i felg (bez ściągania kół)
Deironizacja felg
Dekontaminacja chemiczna karoserii (smoła, opiłki, owady, odkamienianie karoserii)
Suszenie powietrzem karoserii.
Nałożenie Quick Detailera na lakier
Impregnacja tworzyw zewnętrznych
Założenie wosku na fronty felg odpornego na temperatury
Odżywka opon
Odkurzanie wnętrza
Czyszczenie tworzyw wewnętrznych
Nałożenie dressingu Premium na tworzywa wewnętrzne
Mycie i odtłuszczanie szyb

Poznaj wszystkie usługi naszego studia

Zamknij menu