Polerowanie Lakieru

Korekta lakieru

Zastanawiasz się czy auto z karoserią noszącą ślady eksploatacji lub na której widoczne są defekty poprodukcyjne, też ma szansę na metamorfozę? Mimo, że nie jesteśmy zakładem lakierniczym, zatroszczymy się również o to, by lakier Twojego pojazdu odzyskał dawny blask.

Brzydkie rysy i nieestetyczne odpryski nie powinny stać na przeszkodzie, gdy myślisz o perfekcyjnym wyglądzie samochodu. Dlatego, jeśli będzie to konieczne, zaoferujemy Ci dodatkową usługę, która przywróci pożądany stan rzeczy. Co ważne – o nic nie musisz się martwić. Gdyby zaistniała taka potrzeba, to po naszej stronie będzie rezerwacja terminu u mistrza lakiernictwa. To my weźmiemy na siebie polerowanie oraz zabezpieczenie lakieru.

Korekta szczególnie jest wskazana, gdy zamierzasz pokryć karoserię powłoką ceramiczną. W takich przypadkach zazwyczaj nie wymagana jest ingerencja lakiernika. Gdy mamy do czynienia z autami nowymi oraz starszymi, ale zadbanymi, których estetykę zaburzają mikrorysy, zwykle rekomendujemy tzw. odświeżenie lakieru. Samochody, których karoseria ze względu na dużą liczbę mikrorys, rys średnich i głębokich, stała się matowa, często kierujemy na zabieg zaawansowanego polerowania. Dzięki niemu udaje się przywrócić dawny blask, bez wizyty w zakładzie lakierniczym. Nasi specjaliści, dysponują najnowocześniejszym sprzętem, który usuwa zarysowania, pozostawiając na samochodzie możliwie najgrubszą warstwę lakieru.

Czas Realizacji

Od 1 do 5 dni roboczych
Trwałość: Identyczna jak w przypadku nowego, oryginalnego lakieru

Zamknij menu