664-023-047 biuro@mikacardetailing.pl

Renowacja Lakieru

Renowacja lakieru zwana inaczej korektą lakieru jest jednym z najczęstszych zabiegów wykonywanych w naszym studio, ponieważ żaden lakier nie jest bez skazy, a każde zabezpieczenie karoserii wymaga odpowiedniego przygotowania. Nowe samochody również wymagają ingerencji maszyny, po to by wydobyć z nich maksimum połysku. W studiu MIKA CAR DETAILING lakier doprowadzamy do możliwie najlepszego stanu usuwając z niego rysy, skazy i zmatowienia. Używamy przy tym najbardziej zaawansowanych maszyn, past i padów polerskich, ale najważniejsza jest wiedza oraz doświadczenie. Niejednokrotnie można pozbyć się zarysowania parkingowego omijając lakiernika, zachowując przy tym oryginalną powłokę lakierniczą, to właśnie dzięki korekcie.
Cały zabieg jest najbardziej widowiskowym zabiegiem  w Naszej palecie usług, ponieważ przywraca on dawny blask waszych samochodów, tak by znowu cieszyły oko i były wizytówką. 

Niestety większość samochodów z czasem traci swój blask i głębie koloru przez jego zarysowanie, złe mycie i inne czynniki. W przypadku nowych pojazdów wystarczy jedynie kilka miesięcy by straciły one swój piękny salonowy wygląd. Nowoczesne lakiery stał się „miękkie” przez co są  bardziej podatne na wszelkiego typu zarysowania i uszkodzenia. Podczas zabiegu renowacji lakieru usuwane są wszelkiego typu zarysowania, zmatowienia, czy skazy. Dzięki temu  zabiegowi twój lakier odzyska piękny salonowy wygląd, a co najważniejsze zwiększy swoją wartość rynkową. Zabieg ten obecnie stał się bardzo popularny wśród wielu nieprofesjonalistów. Prawidłowo przeprowadzony zabieg korekty lakieru jest skomplikowany i czasochłonny, wymaga dużej wiedzy i doświadczenia, pośpiech i praca dla sztuki na to nie ma miejsca. Cały zabieg trwa od 16 do niejednokrotnie 40 r/h  i ma na celu usunięcie rys z powierzchni całego lakieru, reflektorów czy tworzyw, a nie ich zakamuflowanie, co przekłada się na trwałość tego zabiegu.  Zabieg ten wykonujemy na autach nowych jak i używanych. 

Renowacja lakieru

Basic - Usunięcie do 50 % zarysowań
od 600 zł*

Medium - Usunięcie do 85 % zarysowań
od 1200 zł*

Premium - Usunięcie do 95 % zarysowań
od 1600 zł*

*W cenie znajduje się aplikacja klasycznego wosku. Opcjonalnie można dokupić zabezpieczenie powłoką lub folią. ​

Usługa zawiera

Mycie Detailingowe
Oczyszczenie wnęk i zakamarków karoserii
Dekontaminacja chemiczna lakieru
Glinkowanie
Mycie właściwe na dwa wiadra rękawicami z owczej wełny 
Mycie i deironizacja felg (bez zdejmowania kół)
Mycie opon i nadkoli (bez zdejmowania kół) 
Mycie i zabezpieczenie listew ozdobnych 
Odkurzanie wnętrza
Czyszczenie tworzyw wewnętrznych
Wybraną korektę lakieru
Woskowanie karoserii woskiem klasycznym 
Odżywka opon 
Impregnacja tworzyw zewnętrznych nielakierowanych 
Mycie Szyb wewnątrz i odtłuszczanie 
Zabezpieczenie zewnętrznej części felg dedykowanym woskiem odpornym na wysokie temperatury 

Poznaj wszystkie usługi naszego studia

Zamknij menu